Loading

Radio1 Dance Schedule

 

PLAY: Loading ...

 

-------------
Radio1 Dance Schedule
TIME is Greek (GMT+2) 
 
Monday
--------
00:00 - Radio1 Mix Masters
04:00 - New Hot Dance Releases
08:00 - DJ N - Essential Mix
12:00 - Pan Kritikos - Selection
16:00 - Dream Mix
20:00 - Club Session
 
Tuesday
--------
00:00 - Famous DJs - Global House Mix
04:00 - World Dance - Hot 100
08:00 - European New Releases
12:00 - Energy Deejays - Radio Show
13:00 - House Pacific - Flight HP
15:00 - Sister Bliss - In Session
16:00 - Mark Knight - Toolroom Knights
18:00 - Andi Durrant - Electric Playground
20:00 - Blasterjaxx - Maxximize On Air
21:00 - Spinnin Records - Spinnin Sessions
 
Wednesday
--------
00:00 - John Digweed - Transitions
02:00 - Ultra Music Festival - UMF Radio
04:00 - Fotis Antonas - In The Mix
05:00 - DJ Pantelis - A State Of House
06:00 - Miss Evelyn - Dance Factory RS
07:00 - Nicole Mouraber - In The Mood
08:00 - DJ Robin - Out Of Bounds Club Beats
09:00 - Fabio De Magistris & Nico Heinz - Sensorial House Section
12:00 - Mark Brown - Cr2 Live & Direct
13:00 - Yves V - V Sessions
14:00 - Adam Beyer - Drum Code
15:00 - Sander Van Doorn - Identity
16:00 - Manuel De La Mare & Luigi Rocca - Love Is In The Air
18:00 - DJ Chus - In Stereo Radio Show
19:00 - MC Mario - World Chart Show
20:00 - Deniz Koyu - Bongbastic
 
Thursday
--------
00:00 - Seamus Haji - Big Love
01:00 - Agent Greg - Philosophy Of Dance
02:00 - Brian Cheetham - Global Dance Session
04:00 - Jey Yorg - Charts Mix Radio Show
05:00 - Paul Van Dyk - Vonyc Sessions
08:00 - Tocacabana - Radio Show
09:00 - Laurent Schark - Selection
10:00 - Futuristic Polar Bears - Global Radio Show
--------
12:00 - Radio1 Mix Masters
16:00 - Hot New Dance Releases
20:00 - DJ N - Essential Mix
 
Friday
--------
00:00 - Pan Kritikos - Selection
04:00 - Dream Mix
08:00 - Club Session
12:00 - Famous DJs - Global House Mix
16:00 - World Dance - Hot 100
20:00 - European New Releases
 
Saturday
--------
00:00 - Energy Deejays - Radio Show
01:00 - House Pacific - Flight HP
03:00 - Sister Bliss - In Session
04:00 - Mark Knight - Toolroom Knights
06:00 - Andi Durrant - Electric Playground
08:00 - Blasterjaxx - Maxximize On Air
09:00 - Spinnin Records - Spinnin Sessions
12:00 - John Digweed - Transitions
14:00 - Ultra Music Festival - UMF Radio
16:00 - Fotis Antonas - In The Mix
17:00 - DJ Pantelis - A State Of House
18:00 - Miss Evelyn - Dance Factory RS
19:00 - Nicole Mouraber - In The Mood
20:00 - DJ Robin - Out Of Bounds Club Beats
21:00 - Fabio De Magistris & Nico Heinz - Sensorial House Section
 
Sunday
--------
00:00 - Mark Brown - Cr2 Live & Direct
01:00 - Yves V - V Sessions
02:00 - Adam Beyer - Drum Code
03:00 - Sander Van Doorn - Identity
04:00 - Manuel De La Mare & Luigi Rocca - Love Is In The Air
06:00 - DJ Chus - In Stereo Radio Show
07:00 - MC Mario - World Chart Show
08:00 - Deniz Koyu - Bongbastic
12:00 - Seamus Haji - Big Love
13:00 - Agent Greg - Philosophy Of Dance
14:00 - Brian Cheetham - Global Dance Session
16:00 - Jey Yorg - Charts Mix Radio Show
17:00 - Paul Van Dyk - Vonyc Sessions
20:00 - Tocacabana - Radio Show
21:00 - Laurent Schark - Selection
22:00 - Futuristic Polar Bears - Global Radio Show
 

 

Το www.radio1.gr έχει την άδεια της ΑΕΠΙ. Τα μουσικά έργα παρέχονται μόνο για ιδιωτική χρήση κάθε επισκέπτη/χρήστη και απαγορεύεται η με οποιονδήποτε τρόπο περαιτέρω εκμετάλλευση αυτών χωρίς την προηγούμενη άδεια της ΑΕΠΙ.